Nr katalogowy: 820

Wiktor GONTARCZYK (?) (1882-1948)

Nr katalogowy: 820

Medalion z wizerunkiem Chrystusa

brąz, średn. 34 cm; sygn. wzdłuż krawędzi z prawej strony: „W.G.”;
Polska, Warszawa, 1914.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł