Nr katalogowy: 626

Firma EGERMANN

Nr katalogowy: 626

Zestaw szkieł: wazon i puzderko

szkło przeźroczyste, częściowo barwione w kolorze jasno-kobaltowym, szlifowane, złocone,
Czechy, Nowy Bor, Firma Egermann, XX w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł