Nr katalogowy: 19

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 19

Krakowiaczek, przed 1939

olej, sklejka; 16,5 x 21,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman
estymacja: 19 000 - 23 000 zł
Cena sprzedaży 20 000 zł