Nr katalogowy: 8

Józef BRANDT (1841-1915)

Nr katalogowy: 8

Szkice - tryptyk

ołówek, kredka, akwarela, papier; nie sygn.
1. Szkice postaci i kapliczki; 2. Szkice postaci i budynku; 3. Zabudowania
estymacja: 14 000 - 16 000 zł
Cena sprzedaży 13 000 zł