05. września 2024, 19:00
Wystawa przedaukcyjna od: 22 sierpnia 2024 do: 05 września 2024

Aukcja: 5 września 2024 (czwartek), godz. 19.00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY

Kontakt w sprawie ofert:

Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl

Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

Józef PAKULSKI (1900-1975)

349
Kompozycja żałobna, 1960 litografia, papier; 40 x 53 cm (w świetle passe-partout) 47,5 x 64 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Cena wywoławcza. 900 zł

Paweł LASIK (ur. 1941)

350
Figury, 1991 akwarela, papier; 37 x 46 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: akwarela / Figury / Paweł Lasik 91.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Leszek RÓZGA (1924-2015)

351
Frasobliwy, 1965 akwaforta, papier; 9,8 x 5,3 cm (wymiar kompozycji), 17 x 10 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: Frasobliwy akwaforta -e.a.- LeszekRózga / 1965
estymacja: 400 - 500 zł
Cena wywoławcza. 300 zł

Bronisław LINKE (1906-1962)

352
Taniec, 1962 tusz, papier; 33 x 24,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: BWLinke 1962.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Barbara GAWDZIK-BRZOZOWSKA (1927-2010)

353
Eulalia, 2003 tusz, kredka, papier; 36 x 60 cm;
opisana l. d.: "Eulalia" (ołówkiem), sygn. i dat. p. d.: B.Gawdzik 03 (ołówkiem).
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Cena wywoławcza. 2 000 zł *
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)

Jan OPALIŃSKI (1956-2014)

354
Czarodziej z prowincji, 1988 akwaforta, papier; 21,5 x 39,5 cm (odcisk płyty), 26 x 42 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
opisany l. d.: "Czarodziej z prowincji" (ołówkiem), śr.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Cena wywoławcza. 900 zł

Artur TURALSKI [TURAL] (ur. 1949)

355
Bez tytułu, 1999 tusz, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. g. śr.: ART.TURAL / 1999 (podkreślone).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

356
Pejzaż abstrakcyjny, 1965 akwarela, papier; 32 x 47 cm;
sygn. i dat. l. d.: PODSADECKI / 1.6.1965 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 700 zł
Cena wywoławcza. 1 800 zł

357
Lato, 2000 pastel suchy, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. l. g.: ART.TURAL / LATO 2000 Z.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Cena wywoławcza. 1 400 zł

B. MARTYŃCZUK, XXI w.

358
Migracja, 2017 akryl, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. l. d.: MARTYŃCZUK B 2017 (cyrlicą);
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Magda BENEDA (ur. 1962)

359
Moje miasto, 2003 akryl, płyta pilśniowa; 100 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: M. Beneda, opisany l. d.: moje miasto;
estymacja: 8 500 - 10 000 zł
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Magda BENEDA (ur. 1962)

360
Na zawsze razem olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. p. d.: M. Beneda, opisany l. g.: na zawsze razem.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Antoni CYGAN (ur. 1964)

361
Scena w parku, 1988 olej, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: ACygan 1988.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Zuzanna DEC

362
Oko, 2024 olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie: Zuzanna Dec / Oko / 2024 / 40 x 40 / olej na płótnie (kredką).
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Stanisław Jerzy SUDER (1951-2015)

363
Las olej, płyta; 11,5 x 9,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: S.J.Suder (ołówkiem);
estymacja: 700 - 800 zł
Cena wywoławcza. 600 zł

364
Kompozycja biomorficzna olej, płyta; 23 x 23 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lech KOŁODZIEJCZYK (ur. 1953)

365
Zachód słońca, 1995 olej, płótno; 93 x 50,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 95 / LK (monogram wiązany);
estymacja: 4 200 - 4 800 zł
Cena wywoławcza. 4 000 zł *

Magdalena CHMIELEK (ur. 1992)

366
Leaves I, 2020 olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. p. d.: Magdalena Chmielek,
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Magdalena CHMIELEK (ur. 1992)

367
Tropics VIII, 2022 olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: M. Chmielek;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Lidia SERAFIN (ur. 1946)

368
Ślad tęczy, 1982 olej, płótno; 82 x 81 cm;
sygn. p. d.: LSerafin;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Piotr T. RZECZKOWSKI (ur. 1955)

501
Baletnica, 2023 brąz, podstawa granitowa; wys. całkowita 59 cm, wys. podstawy: 26 cm;
sygn. na sukience PR;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

502
Aniołek brąz patynowany, agat, kamień polerowany, 37 x 15 cm;
sygn. z tyłu: BCHROMY.
estymacja: 2 700 - 3 700 zł
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

503
Paw brąz patynowany; 28 x 38 cm;
sygn. z tylu na ogonie: BCHROMY.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena wywoławcza. 4 000 zł

504
Patera / misa kobaltowa szkło przeźroczyste barwione w masie na przeźroczysto-kobaltowo i mlecznie-biało, ręcznie formowane; śr.: 37 cm, wys. 9 cm.
Europa Środkowa, 4 ćw. XX w.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Arik LEVY - proj (?), LASVIT (zał. 2007)

505
[Crystal Rock] Wazon dekoracyjny w formie kubizujący; szkło przezroczyste w kolorze niebieskim; wys. 16,5 cm;
Czechy, XXI w.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Gaetano SCIOLARI, XX w.

506
Lampa wisząca sześcioświecowa metal, plastik, tworzywo sztuczne; wys. 77 cm, średn. 35 cm.
Włochy, 2 poł. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Cena wywoławcza. 1 700 zł

507
Stolik szklany pomocniczy, dekoracyjny z okrągłym blatem umieszczonym na spirali ułożonej ze szklanych sztabek osadzonej na niewielkiej okrągłej platformie. Szkło, 37,4 x śr. 59,5 cm.
Polska, XXI w
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Cena wywoławcza. 1 400 zł