Nr katalogowy: 368

Lidia SERAFIN (ur. 1946)

Nr katalogowy: 368

Ślad tęczy, 1982

olej, płótno; 82 x 81 cm;
sygn. p. d.: LSerafin;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł