Nr katalogowy: 364

Stanisław Jerzy SUDER (1951-2015)

Nr katalogowy: 364

Kompozycja biomorficzna

olej, płyta; 23 x 23 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: S.J.Suder (ołówkiem);
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł