Nr katalogowy: 363

Stanisław Jerzy SUDER (1951-2015)

Nr katalogowy: 363

Las

olej, płyta; 11,5 x 9,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: S.J.Suder (ołówkiem);
estymacja: 700 - 800 zł
Cena wywoławcza 600 zł