Nr katalogowy: 362

Zuzanna DEC

Nr katalogowy: 362

Oko, 2024

olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie: Zuzanna Dec / Oko / 2024 / 40 x 40 / olej na płótnie (kredką).
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł