Nr katalogowy: 348

Przemysław TYSZKIEWICZ (ur. 1964)

Nr katalogowy: 348

W drodze na północ, 1990

akwaforta, papier; 32 x 49,5 cm (wymiar kompozycji), 45 x 63 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu.: „W drodze na Północ” / Akwaforta / 23/35 Tyszk
estymacja: 800 - 900 zł
Cena wywoławcza 700 zł