Nr katalogowy: 337

Victor VASARELY (1906-1997)

Nr katalogowy: 337

Bez tytułu, 1990 / 2000

litografia, papier S.P.A.D.E.M.; 44 x 34 cm (wymiar arkusza); 28,5 x 28 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i nakład u dołu: 95 / 500 (ołówkiem), Vasarely- (długopis
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 500 zł