Nr katalogowy: 335

Victor VASARELY (1906-1997) - według

Nr katalogowy: 335

Bez tytułu, 1990 / 2000

litografia, papier S.P.A.D.E.M.; 45 x 35 (wymiar arkusza); 20 x 29,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i nakład u dołu: 68/500 (ołówkiem), Vasarely- (długopisem);
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 500 zł