Nr katalogowy: 327

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 327

Ptaki, 1978

tusz, piórko, gwasz, akwarela, papier; 61 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 78; po lewej zatarty napis, być może dedykacja.
estymacja: 19 000 - 25 000 zł
Cena wywoławcza 17 000 zł