Nr katalogowy: 322

Katarzyna DOSZCZAK-FUŁAWKA (ur. 1983)

Nr katalogowy: 322

Spokój, 2024

akryl, złoto, płótno; 90 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: SPOKÓJ 2024 Katarzyna Doszczak-Fuławka.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena wywoławcza 3 600 zł