Nr katalogowy: 317

Ireneusz JANKOWSKI (ur. 1947)

Nr katalogowy: 317

Wariacje z kołem IV, 2018

technika mieszana, płótno; 55 x 55 cm;
opisany i sygn. na odwrocie: IRENEUSZ JANKOWSKI / Technika mieszana 2018/14
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena wywoławcza 2 400 zł