Nr katalogowy: 316

Jan OPALIŃSKI (1956-2014)

Nr katalogowy: 316

Nefretete, 1999

olej, płyta; 33 x 24 cm;
sygn. i dat. p. d.: J.Opaliński '99;
estymacja: 3 400 - 4 500 zł
Cena wywoławcza 3 200 zł