Nr katalogowy: 315

Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)

Nr katalogowy: 315

Akt, 1995

olej, płótno; 46 x 81 cm;
sygn. p. d.: H. PŁÓCIENNIK, l. d.: [odcisk palca artysty w prostokącie];
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena wywoławcza 7 000 zł *
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)