Nr katalogowy: 314

Leon JEŻ, XX w.

Nr katalogowy: 314

Rycerz, 1980

olej, płótno; 45 x 33 cm;
sygn. na odwrocie: L.Jeż / 1980 / "Rycerz" / Łódź.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena wywoławcza 2 600 zł