Nr katalogowy: 310

Wiesław WODNICKI

Nr katalogowy: 310

Pejzaż z Jarosławia, 1964

olej, płótno; 65,5 x 65,5 cm;
Na odwrocie na krośnie malarskim napis: WODNICKI W - JAROSŁAW PLENER - 64
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł