Nr katalogowy: 307

Grzegorz BIENIAS (ur. 1958)

Nr katalogowy: 307

Bez tytułu

olej, technika własna, płyta pilśniowa; 47 x 65,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Bienias;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Cena wywoławcza 5 500 zł