Nr katalogowy: 306

Lech KUNKA (1920-1978)

Nr katalogowy: 306

Pocałunek

olej, płótno; 55 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: L.Kunka.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł *
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)