Nr katalogowy: 303

Danuta URBANOWICZ (1932-2018)

Nr katalogowy: 303

Poranek, 2002

collage, jeans, tworzywo sztuczne, płótno; 117 x 75 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „PORANEK” / DANUTA URBANOWICZ / 2002 / 117 x 95 / collage oraz poniż
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Cena wywoławcza 23 000 zł