Nr katalogowy: 119

Malarz niderlandzki, XVI w.

Nr katalogowy: 119

Św. Katarzyna z donatorką

olej, deska; 32,5 x 25 cm;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena wywoławcza 14 000 zł