Nr katalogowy: 118

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 118

Nauczanie Marii, 1803

olej, płótno naklejone na sklejkę; 46 x 35 cm;
sygn. i dat. l. d.: TS / 1803.
estymacja: 3 700 - 4 400 zł
Cena wywoławcza 3 400 zł