Nr katalogowy: 116

Jan Miense MOLENAER (ok. 1610-1668)?

Nr katalogowy: 116

Przed karczmą

olej, płótno dublowane; 42 x 53,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Molenaer 1635
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena wywoławcza 14 000 zł