Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy: 113
Kobieta z dzieckiem
olej, płótno dublowane;
27 x 21 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
27 x 21 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł