Nr katalogowy: 107

Malarz nieokreślony, k. XVIII / pocz. XIX w.

Nr katalogowy: 107

Portret mężczyzny

olej, płótno; 80 x 62,5 cm;
Fizjonomia osoby sportretowanej nawiązuje do portretu Jana Krasiński (1756-1790) pędzla Antoniego Brodowskiego.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł