Nr katalogowy: 105

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 105

Dama w parku

olej, płótno dublowane; 71 x 58 cm;
sygn. prawdopodobnie z lewej u dołu (napis zatarty)
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Cena wywoławcza 5 800 zł