Nr katalogowy: 103

Malarz nieokreślony, polski, 3 ćw. XIX w.

Nr katalogowy: 103

Portret kobiety

olej, płótno dublowane; 40 x 32 cm.
Praca niesygnowana; z wiedeńskiej pracowni artysty malarza Leszka Piaseckiego, gdzie uchodziła za dzieło Artura Grottgera.
estymacja: 36 000 - 44 000 zł
Cena wywoławcza 32 000 zł