Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy: 102
Włoskie nabrzeże - Scena fantastyczna
olej, płótno dublowane;
60 x 88 cm.
estymacja: 3 700 - 4 200 zł
60 x 88 cm.
estymacja: 3 700 - 4 200 zł