Nr katalogowy: 100

Jadwiga CZARNECKA-LEWAKOWSKA (1890-1972)

Nr katalogowy: 100

Hel, 1935

akwarela, papier; 33 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Jadwiga Czarnecka Hel 1935
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena wywoławcza 2 700 zł