Nr katalogowy: 96

Rufin Gavrilovich SUDKOVSKI (1850-1885) - przypisywany

Nr katalogowy: 96

Statek na morzu, 1881

olej, płótno; 58,5 x 98,5 cm;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Cena wywoławcza 11 700 zł