Nr katalogowy: 92

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 92

Samotne drzewo, przed 1941

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 46 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Kokietek / Hoffsborg (?) 1941
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł *
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)