Nr katalogowy: 89

Wojciech Otton FLECK (1903-1972)

Nr katalogowy: 89

Dzień, który nie był [Krokusy w Tatrach]

olej, płótno; 54 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: Woj. Fleck
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena wywoławcza 3 800 zł