Nr katalogowy: 84

Vladimir STRIBRNY (1905-1970)

Nr katalogowy: 84

Akt kobiety - Odpoczynek

olej, płótno; 67,5 x 51,5 cm;
sygn. l. d.: V Stribrny
estymacja: 15 000 - 17 000 zł
Cena wywoławcza 14 000 zł