Nr katalogowy: 80

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 80

W oczekiwaniu wiosny, 1930

olej, tektura; 32 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil / Hofmann / 1930
estymacja: 38 000 - 44 000 zł
Cena wywoławcza 35 000 zł *
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)