Nr katalogowy: 77

Felicja PACANOWSKA (1907-2002)

Nr katalogowy: 77

Przy pracy

olej, sklejka; 48,7 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: F. Pacanowska
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena wywoławcza 9 000 zł