Nr katalogowy: 71

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 71

Martwa natura z różami i figurką porcelanową

olej, sklejka; 34 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: StefanFilipkiewicz
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Cena wywoławcza 12 000 zł