Nr katalogowy: 68

Władysław CHMIELIŃSKI [STACHOWICZ] (1911-1979)

Nr katalogowy: 68

Dom pod żaglowcem na Starym Mieście w Warszawie

akwarela, piórko, tusz, papier; 23,4 x 16,5 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł