Nr katalogowy: 67

Władysław CHMIELIŃSKI [STACHOWICZ] (1911-1979)

Nr katalogowy: 67

Widok na Kolumnę Zygmunta w Warszawie

akwarela, piórko, tusz, papier; 17,3 x 24,7 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
estymacja: 1 300 - 1 400 zł
Cena wywoławcza 1 200 zł