Nr katalogowy: 63

Marian SZCZERBIŃSKI (1900-1981)

Nr katalogowy: 63

Widok na Katedrę na Wawelu, 1939

akwarela na podrysowaniu ołówkiem papier; 67,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana l. d.: MSZCZERBIŃSKI 1939 / KRAKÓW
estymacja: 3 700 - 4 400 zł
Cena wywoławcza 3 300 zł