Nr katalogowy: 61

Malarz nieokreślony, włoski, 1 poł. XX w.

Nr katalogowy: 61

Łuk triumfalny cesarza Tytusa w Rzymie

akwarela, gwasz, papier; 27 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Lucio M…cucci / Roma 1900 (nazwisko słabo czytelne)
estymacja: 1 500 - 1 700 zł
Cena wywoławcza 1 400 zł