Nr katalogowy: 55

Marceli HARASIMOWICZ (1859-1935)

Nr katalogowy: 55

Zachód słońca nad mokradłami

olej, płótno; 26 x 40 cm;
sygn. p. d.: Harasimowicz
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł