Nr katalogowy: 54

Michał STAŃKO (1901-1969)

Nr katalogowy: 54

Widok na Giewont

olej, karton; 31 x 22 cm (w świetle passe-partout);
nie sygn.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł