Nr katalogowy: 53

Michał STAŃKO (1901-1969)

Nr katalogowy: 53

Chaty, 1959

olej, płótno; 73 x 98 cm;
sygn. i dat. p. d.: MStańko / 1959
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena wywoławcza 5 700 zł