Nr katalogowy: 50

Ludwik KWIATKOWSKI (1880-1953)

Nr katalogowy: 50

Podwórze

akwarela, papier; 17,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: L. Kwiatkowski
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 500 zł