Nr katalogowy: 48

Zenobiusz PODUSZKO (1887-1963)

Nr katalogowy: 48

Pejzaż z łanami zboża

olej, tektura; 17 x 23 cm;
sygn. l. d.: Z. Poduszko
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 500 zł