Nr katalogowy: 47

Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)

Nr katalogowy: 47

Kościółek na Wapienniku

olej, tektura; 47 x 57 cm;
sygn. p. d.: FEDKOWICZ
estymacja: 18 000 - 23 000 zł
Cena wywoławcza 17 000 zł