Emilia DUKSZYŃSKA-DUKSZTA (1837-1898)
Nr katalogowy: 46
Wiejska zagroda z dziewczyną
olej, płótno; 21 x 24 cm;
sygn. l. d.: E. Dukszyńska
estymacja: 2 400 - 2 600 zł
sygn. l. d.: E. Dukszyńska
estymacja: 2 400 - 2 600 zł