Nr katalogowy: 44

H. BIALIK, XX w.

Nr katalogowy: 44

Dziewczyna - Góralka

pastel, papier; 62 x 48 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: H. Bialik / … (data nieczytelna)
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena wywoławcza 2 900 zł